O NÁS

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám již od roku 2008 nabídnout profesionální a spolehlivou přepravu našimi minibusy.

V současné době disponujeme busy pro 30 osob a 20 osob. 

Dlouhodobě jsou našimi stálými partnery české i mezinárodní společnosti, které si u nás objednávají přepravu svých zaměstnanců na školení, kulturní představení nebo sportovní utkání.

Dále spolupracujeme s významnými dopravními agenturami, pro které zajišťujeme služby v oblasti incomingu. 

Mezi naše klienty patří  soukromé i státní mateřské nebo základní školy, vozíme děti pravidelně na kroužky, lyžařské pobyty či jiné výlety.

Při výběru zaměstnanců na pozici řidiče klademe důraz nejen na jejich odbornost , ale především na profesionální a příjemné vystupování. 

A co o naší autodopravě říkají zákazníci? 

„Naším cílem je organizace vzdělávacích programů pro školní skupiny z německy mluvících zemí. Pro takovou činnost potřebujeme partnerské organizace a firmy, na které se můžeme stoprocentně spolehnout. Dlouho jsme hledali vhodnou dopravní společnost. Velmi si proto vážíme spolupráce s firmou pana Františka Frunce, se kterou je vždy příjemná a bezproblémová domluva. S poskytovanými službami jsme velmi spokojeni“.

Marie Janoušková, Vedoucí pražské kanceláře Nadace Brücke/Most

 

Pokud máte zájem si objednat přepravu u naší společnosti, zašlete nám, prosím, vyplněný objednávkový formulář emailem nebo volejte na telefon +420 602 33 77 05.